Máj, PRIESTOR čas

PROGRAM v kc priestor

Vonku horí takmer leto, v PRIESTORe horia skvelé aktivity s ešte lepšími ľuďmi. V máji sa môžete tešiť na klasické stretnutia ako Stretávačky, Detský PRIESTOR či mládežnícky parlament. Máj je však lásky čas, čo pre nás znamená stretnúť sa s celou komunitou a osláviť DOBRO, ktoré spoločne tvoríme. Ako?

Stretávačky Teens

V marci sme rozbehli s Tatjanou Tomić zo Združenia STORM sociálne poradenstvo, ktoré pokračuje aj v máji. Každý prvý utorok v mesiaci od 16:00 poskytne Tatjana bezplatné poradenstvo pre mladých ľudí, ktorí sa chcú porozprávať medzi štyrmi očami. Pozornému oku neunikne, že tentokrát nepôjde o prvý, ale DRUHÝ UTOROK v mesiaci. Viac sa dočítate v našom článku TU.

Stretávačky sú neformálne stretká mladých ľudí do 19 rokov, počas ktorých hráme Playstation, pečieme palacinky, rozprávame sa o radostiach aj trápeniach alebo len tak sme. Počas stretnutí je možné využiť sociálno-psychologické poradenstvo, za čo vďačíme našim priateľkám a priateľom zo Združenia STORM a z Flek Klubu, ktoré v Trnave založilo IPčko.

Stretávačky počas mája budú v týchto dňoch:

14. apríla od 17:00

28. apríla od 17:00

Ešte väčšia zábava v PRIESTOR – KVÍZOVÉ VEČERY

Tak ako ťa v utorky hostí Vika a Tatjana, v piatky sa na teba teší Lucka so svojimi kvízmi. SPOILER ALERT: Posledný kvízový večer bol vraj najlepšie strávený večer v PRIESTORe. Tak len aby ste vedeli, je to sranda, je to super partia, sú to fascinujúce otázky. Kedy budú?

10. mája od 18:00

24. mája od 18:00 – počas dňa otvorených dverí

Detský PRIESTOR

Každý štvrtok od 9:00 do 11:00 s Anuškou, ktorá sa okrem prekladateľstva venuje aj montessori aktivitám na aktivitybug.sk. Takže budete vo viac než dobrých rukých ♡

Deti si nájdu kamošov a kamošky, vy si oddýchnete a dáte kávu alebo čaj. Za symbolické vstupné 3 eurá tak získate svoj PRIESTOR na materskej a vaše deti príjemné herničky.

Detský PRIESTOR počas apríla bude v týchto dňoch:

02. 05. od 9:00 do 11:00

16.05. od 9:00 do 11:00

23. 05. od 9:00 do 11:00

30. 05. od 9:00 do 11:00

Oslávime aj deň matiek

Počas detského PRIESTORu nezabudneme v máji ani na deň matiek. Vyrábať budeme krásnoty zo samotvrdnúcej hmoty aj z papiera a budeme sa tešiť na všetky detičky od 2 do 8 rokov. Veríme, že každé dieťatko si u nás niečo nájde a vytvorí vlastnými rukami darček pre tú najlepšiu maminku alebo babku na svete.

Viac info sa dočítate v článku o dielničkách: https://www.kcpriestor.sk/ine/detske-tvorive-dielnicky-ku-dnu-matiek

Workshop pre mladých aktívnych

Mládežnícky parlament mesta Sereď, Nová Sereď, je plný angažovaných ľudí, ktorí sa zaujímajú a chcú sa vzdelávať, rásť, dozvedať nové veci o seba aj o našom meste.

Workshop Komunikácia a komunikačné zručnosti ponúka kombináciu teoretických vedomostí, praktických cvičení, prípadových štúdií a hier, ktoré môžu pomôcť lepšie si navzájom porozumieť a zlepšiť medziľudské vzťahy. Workshop budú viesť Peter Mitacz, Operations Manager, a Renáta Belušková, Senior HR Business Partner, zo spoločnosti Amazon Fulfillment Slovakia, s. r. o. v Seredi.

Vítaní sú všetci ľudia do 30 rokov. Stačí sa zaregistrovať a chytiť si miesto, keďže počet mies je obmedzený. Registračný formulár nájdete TU:

Prihlasovať sa môžete do 10. mája.

Týždeň dobrovoľníctva

Od 20. mája do 26. mája sa uskutoční po celom Slovensku Týždeň dobrovoľníctva. Do kampane sme sa opäť zapojili aj my a vymysleli sme parádne aktivity, na ktorých sa túžime s vami stretnúť a osláviť dobro. Lebo aj keď sa to nemusí v posledných mesiacoch zdať, na Slovensku je veľa dobrých ľudí. A my sa tešíme, že ich máme v komunite.

Všetky detaily vrátane perfektných partnerov zverejníme čoskoro. Zatiaľ môžeš dať sneak-peak na stránke venovanej kampani a zaregistrovať sa ako dobrovoľníca posila:

ĎAKUJEME

Ďakujeme všetkým partnerom, bez ktorých by sme nedokázali prinášať toľko aktivít, koľko prinášame.

Vďaka patrí aj všetkým naším darcom, ktorými sú úplne bežní ľudia a prispievajú nám na chod centra. Budeme skákať dva metre dvadstať, ak sa pridáš tiež ♡ Prípadne nám môžeš poskytnúť 2% z dane, v tomto článku zistíš ako.

Publikované
Kategorizované ako Iné