Apríl v PRIESTORe

Vonku horí takmer leto, v PRIESTORe horia skvelé aktivity s ešte lepšími ľuďmi. V apríli sa môžete tešiť na klasické stretnutia ako Stretávačky, Detský PRIESTOR či mládežnícky parlament. Využijeme však aj takmerletné počasie a pôjdeme spolu upratať Sereď.

Stretávačky Teens

V marci sme rozbehli s Tatjanou Tomić zo Združenia STORM sociálne poradenstvo, ktoré pokračuje aj v apríli. Každý prvý utorok v mesiaci od 16:00 poskytne Tatjana bezplatné poradenstvo pre mladých ľudí, ktorí sa chcú porozprávať medzi štyrmi očami. Viac sa dočítate v našom článku TU.

Stretávačky sú neformálne stretká mladých ľudí do 19 rokov, počas ktorých hráme Playstation, pečieme palacinky, rozprávame sa o radostiach aj trápeniach alebo len tak sme. Počas stretnutí je možné využiť sociálno-psychologické poradenstvo, za čo vďačíme našim priateľkám a priateľom zo Združenia STORM a z Flek Klubu, ktoré v Trnave založilo IPčko.

Stretávačky počas apríla budú v týchto dňoch:

02. apríla od 17:00

23. apríla od 17:00

V stredu 10. apríla prichádza aj nový formát Stretávačiek, a to kvízové večery s Luckou. Mladí ľudia sa môžu stretnúť, spolu sa zabaviť, dozvedieť sa niečo nové a získať sladké výhry. Začíname o 18:00.

Detský PRIESTOR

Každý štvrtok od 9:00 do 11:00 s Annamáriou Galovou Vrbovou, ktorá sa okrem prekladateľstva venuje aj montessori aktivitám na aktivitybug.sk. Takže budete vo viac než dobrých rukých ♡

Deti si nájdu kamošov a kamošky, vy si oddýchnete a dáte kávu alebo čaj. Za symbolické vstupné 3 eurá tak získate svoj PRIESTOR na materskej a vaše deti príjemné herničky.

Detský PRIESTOR počas apríla bude v týchto dňoch:

4. 04. od 9:00 do 11:00

11.04. od 9:00 do 11:00

18.03. od 9:00 do 11:00

25. 03. od 9:00 do 11:00

Workshop pre mladých aktívnych

Mládežnícky parlament mesta Sereď, Nová Sereď, je plný angažovaných ľudí, ktorí sa zaujímajú a chcú sa vzdelávať, rásť, dozvedať nové veci o seba aj o našom meste. V sobotu 13. apríla od 9:00 do 13:00 budú Johny Vaško a Fredy Babic, zakladatelia kreatívneho štúdia Nowera, viesť workshop s fascinujúcou marketingovou témou nielen pre mladých – Moja značka.

Vítaní sú všetci ľudia do 30 rokov. Stačí sa zaregistrovať a chytiť si miesto, keďže počet mies je obmedzený. Registračný formulár nájdete TU: https://forms.gle/MFMRSrhf3vhXC1ccA

Prihlasovať sa môžete do 12. apríla.

ĎAKUJEME

Ďakujeme všetkým partnerom, bez ktorých by sme nedokázali prinášať toľko aktivít, koľko prinášame.

Vďaka patrí aj všetkým naším darcom, ktorými sú úplne bežní ľudia a prispievajú nám na chod centra. Budeme skákať dva metre dvadstať, ak sa pridáš tiež ♡ Prípadne nám môžeš poskytnúť 2% z dane, v tomto článku zistíš ako.

Publikované
Kategorizované ako Iné