V PRIESTORe ako v Krajine OZ

Infobodka KC PRIESTOR/Marek Estocin, TTSK

Komunitno-kultúrne centrum PRIESTOR v Seredi sa stalo Infobodkou pre mimovládne organizácie a jednotlivcov, ktorí chcú byť aktívni. Ide o projekt Krajskej inovačnej agentúry, ktorú založil Trnavský samosprávny kraj. Projekt spája aktívne združenia z celého kraja, ktoré sa tak stanú predĺženou rukou krajskej organizácie a budú pomáhať aktívnym ľuďom v celom kraji.

KC PRIESTOR poskytoval aj doteraz pomoc pri zakladaní či vedení občianskych združení. Po novom bude však takúto podporu poskytovať na pravidelnej báze formou osobných či skupinových stretnutí, ale aj formou školení.

Memorandum o spolupráci podpísala štatutárka PRIESTORu Mirka Sabová Dudášová s Marekom Krnáčom z Krajskej inovačnej a rozvojovej agentúry. Zdroj fotografie: Marek Eštočin, TTSK

ČO TO ZNAMENÁ PRE MŇA?

Chceš si založiť občianske združenie, ale nevieš, ako na to? Čo si pripraviť, aké papiere kam poslať? Alebo chceš svoje združenie posunúť na vyššiu úroveň a chceš mu spraviť lepší marketing alebo zistiť, aké máš povinnosti zo strany zákona? Máš mimovládnu organizáciu a chceš sa poznať a spolupracovať s ostatnými aktívnymi ľuďmi v kraji? 

Príď na niektoré z podujatí pre verejnosť alebo si dohodni osobné stretnutie. Kontaktnou osobou pre seredskú Infobodku bude Mirka Sabová Dudášová, ktorú môžeš kontaktovať na mirka(zavináč)kcpriestor.sk alebo telefonicky na +421 944 381 299.

Pre viac informácií ohľadom plánovaných stretnutí sleduj sociálne siete KC PRIESTOR alebo webovú stránku, kam postupne zverejníme konkrétne dátumy.