Zapojte sa do jarného upratovania mesta s PRIESTORom

jarne upratovanie mesta

Už tento piatok sa môžete zapojiť do upratovania v Seredi aj so svojimi ratolesťami, a pomôcť tak vyčistiť naše mesto v spolupráci s KC PRIESTOR.

Tak ako u nás doma, tak aj naše sídliská či verejné priestory si zaslúžia jarnú očistu. V PRIESTORe sme sa preto rozhodli poskytnúť Seredčankám a Sereďanom možnosť zapojiť sa a v príjemnej atmosfére upratať už tento piatok. 

Našim cieľom budú sídliská na Garbiarskej a Mlynárskej ulici, prípadne zámocký park, resp. seredský amfiteáter v závislosti od vašej účasti. Tak ako v minulosti aj na najbližšie upratovanie zabezpečíme pitný režim, ochranné rukavice a vrecia či iné potrebné drobnosti. Na upratovanie tak stačí, ak prídete vyzbrojený dobrou náladou.

Stretneme sa v piatok 21.4. o 9:00 na Námestí Slobody pri pódiu, kde prebehne rýchly brífing a následne sa spoločne odoberieme bojovať s neporiadkom v našom meste. Nebojte sa priniesť aj svoje ratolesti či domácich miláčikov, budeme sa pohybovať v oblastiach bez intenzívnej premávky.

Jarné upratovanie mesta Sereď je súčasťou Jarného upratovania 2023 iniciatívy Upracme Slovensko a Smeťobrania 2023 organizovaného mestom Sereď.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

Tešíme sa na vás.