Jarná Vymínačka

Jar klope na dvere, a preto sme si pre vás v posledný prázdninový deň pripravili Jarnú Vymínačku.

Každým nákupom za sebou zanechávame väčšiu či menšiu uhlíkovú stopu. Naša Vymínačke je presne tým miestom, na ktorom môžete “nakúpiť” výhodne nie len pre vás, ale aj pre planétu a uvedomiť si, že ak nám duša po niečom piští, náš prvý krok nemusí viesť do obchodného centra.

Ako na to?

Pretrieďte si skriňu – a prineste na Vymínačku maximálne 7 kusov jarného oblečenia. Veci musia byť v stave, v akom by potešili aj vás alebo vašu najlepšiu kamošku.  Z hygienických dôvodov nepreberáme spodné prádlo a vyhradzujeme si právo nezobrať vaše veci, ak nezodpovedajú požiadavkám. Vymíname pánske, dámske aj detské jarné oblečenie a doplnky.

Príďte a vyberajte – Vymíname v nedeľu, 26.2. od 15 do 17. Na Vymínačku môže prísť každý – aj ten, kto nič neprinesie. Rovnako nie je podmienkou si niečo vziať, keď veci prinesiete.

Oddýchnite si – Neponáhľajte sa domov. Užite si ten pocit, keď uvidíte, že vaše veci robia radosť niekomu inému. Dajte si u nás kávičku či koláčik.

Uzavrime kruh – Veci, ktoré sa neminú, si nemusíte brať. Všetko, čo nám zostane, sa snažíme adresne darovať ďalej, prípadne veci posunieme na ekologickú recykláciu.

Čo za to? – Vstupné na Vymínačku je dobrovoľné. Ďakujeme za každý príspevok, ktorý pomáha nášmu KC Priestor organizovať pre vás rôznorodé podujatia.