Detský PRIESTOR každý štvrtok

Pracujeme s rôznymi cieľovkami a komunitami, pripravujeme rôzne komunitné stretnutia. Ale musíme uznať, že tieto sú pre nás najviac rozkošné.

Hovoríme o deťoch vo veku najmä 0-3 roky, ktoré ešte nenavštevujú škôlku a rady by sa vyjašili s rovesníkmi, aj keď vonku prší. No dobre, buďme úprimní, chcú to hlavne ich rodičia 🙂

Detský PRIESTOR každý štvrtok od 9:00 do 11:00 je novou aktivitou, ktorú priniesla Anuška Galová Vrbová z @aktivitybug a vy môžete prísť so svojimi deťúrencami skúsiť Montessori aktivity, skočiť si do bazéna s guličkami alebo aspoň pokecať s inými mamami.

Ako staré deti môžu prísť?

Vekový limit neudávame, stretáva sa však najmä skupina rodičov s deťmi vo veku 9 mesiacov až 3 roky. Občas prídu aj starší súrodenci, ktorí ostatnú skupinu zabavia a naučia napríklad, ako preliezť Piklerovej triangel či ako správne držať ceruzku.

Musím byť po celý čas?

Nie. Detský PRIESTOR je naozaj priestorom pre deti. Je úplne normálne, ak prídete raz a najbližšie tri týždne neprídete, lebo sopel. Je úplne normálne, že vaše dieťatko sa do 3 rokov nechce zapájať do skupinových aktivít, a tak sa bude chcieť hrať samo, nedeliť sa o hračky a mať svoj vlastný priestor. Je úplne normálne, že prídete až o 10:15, lebo skôr sa nepodarilo. Rozumieme tomu, sme na to pripravené.

Čo s kočíkmi?

Bohužiaľ, budova OC NOVA, respektíve prístup do KC PRIESTOR nie je bezbariérový, preto je nutné kočík nechať dole na prízemí, prípadne nás po príchode osloviť a my ho vynesieme hore. Prísť môžete pokojne aj s batoľatami, ktoré ešte nechodia.

Kedy sa vidíme?

Najbližšie sa vidíme 22. februára a každý ďalší štvrtok. V prípade vynechania herničiek informujeme na našich sociálnych sieťach, takže neváhajte sledovať náš Instagram alebo Facebook.

Ak máš nejaké otázky, píš, radi ti odpovieme 🙂