Deň otvorených dverí v piatok 24.mája

KC PRIESTOR sa aj tento rok zapojil do celoslovenskej iniciatívy Týždeň dobrovoľníctva. Hneď v pondelok vypratalo jednu miestnosť v Seredskom kaštieli, a to za pomoci tímov zo spoločnosti Amazon, Základnej školy Juraja Fándlyho, Špeciálnej základnej školy a Cirkevnej základnej školy, a mládežníckeho parlamentu Nová Sereď. 

Upratovanie Seredského kaštieľa počas Týždňa dobrovoľníctva v Seredi. Foto: Lukáš Klčo pre KC PRIESTOR.

AKTIVITY POKRAČUJÚ V PIATOK DŇOM OTVORENÝCH DVERÍ

Aktivitami PRIESTOR pokračuje už tento piatok, keď otvorí svoje dvere. Deň otvorených dverí bude počas doobedia hostiť osobnosti z biznisového, umeleckého aj neziskového sektora, ktoré predstavia mládeži z miestnych škôl svoje príbehy. 

Od 18:00 začínajú zábavné kvízy, počas ktorých sa zabavíte pri hádaní odpovedí na otázky o hokeji, literatúre, ale aj o seredskej histórii. 

Od 20:00 si môžete v PRIESTORe užiť hudobné koncerty, kedy vám postupne zahrajú Saška Süttöová a Graeme Mark Donaldson. Neminú vás ani skvelé výhry, chutné občerstvenie a členovia tímu KC PRIESTOR.

Aktivitu zorganizovalo KC PRIESTOR v rámci Týždňa dobrovoľníctva, ktorý v Trnavskom kraji koordinuje Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja o.z.

Aktivity v rámci Týždňa dobrovoľníctva realizuje v Seredi KC PRIESTOR za podpory spoločnosti Amazon Fullfilment s.r.o.